Çocuk ve Gençlik Çalışanı İçin Liderlik Programı

15.10.18

İstanbul Valiliği İl Sosyal Etüt ve Proje Müdürlüğünün Sosyal Akıl Derneği ile ortak olarak yürüttüğü “Bir Düşün Sen” projesi kapsamında Çocuk ve Gençlik Çalışanı İçin Liderlik Programı 2-4 Kasım tarihlerinde İstanbul’da gerçekleştirilecektir. Çocuk ve Gençlik alanında çalışmalar yürüten Sosyal Akıl Derneği projeyle yöneticilik ve liderlik yapan çocuk ve gençlik çalışanlarına yönelik liderlik programı tasarlamıştır. Bu konuda İçişleri Bakanlığı Sivil Toplumla İlişkiler Genel Müdürlüğü tarafından finanse edilen proje birçok kamu, sivil toplum ve üniversite iş birliğiyle yürütülmektedir.

 

Şişli Kaymakamlığı, İstanbul Sabahattin Zaim Üniversitesi, İstanbul Medeniyet Üniversitesi, İstanbul Düşünce Vakfı, Vefa İlim ve Kültür Derneği, Kentsel Yaşam Kalitesi Derneği, İstanbul Kültür Elçileri Derneği, Şehirli Derneği, Türk Kahramanları Araştırma ve Yaşatma Derneği projenin ortakları arasında yer almaktadır.

 

Projenin amacı kamu, özel sektör, üniversite ve sivil toplum kuruluşlarında görev yapan yöneticilerin düşünme kapasitelerini ve mevcut durumlarını teşhis etmelerini sağlamaktır. Proje kapsamında gerçekleştirilecek eğitimler, atölye çalışmaları, simülasyonlar, etkinlikler ve gezilerle katılımcıların karar alma becerilerini geliştirmelerine ve kişisel gelişimlerine destek olunması hedeflenmektedir.

 

 

Proje Başvurusu ve bilgi için tıklayınız http://www.birdusunsen.com/

parasal çözümler