“Çocuklara İngilizce Öğretiminde Yansıtıcı Uygulamalar Semineri” Kapanış Töreni

24.06.16

İstanbul Valiliği İl Sosyal Etüt ve Proje Müdürlüğü ile İstanbul Kültür Üniversitesi işbirliğinde uygulamaya konulan “Çocuklara İngilizce Öğretiminde Yansıtıcı Uygulamalar Semineri” Kapanış Töreni

İstanbul Valiliği İl Sosyal Etüt ve Proje Müdürlüğü ile İstanbul Kültür Üniversitesi işbirliğinde; 20.06.2016-24.06.2016 tarihleri arasında uygulamaya konulan “Çocuklara İngilizce Öğretiminde Yansıtıcı Uygulamalar Semineri”nin kapanış töreni, İstanbul Kültür Üniversitesi C Blok’ta saat 11:30’da gerçekleştirilmiştir.

Törende; öğretmenlerimiz, seminer boyunca yaptıkları çalışmalardan oluşan mini dramaları gruplar halinde sergilemişlerdir.

Tören; Üniversite’den seminere emeği geçen tüm akademisyenlere, İSEM tarafından “Teşekkür Belgesi”; seminere katılan M.E.B. öğretmenlerine de, İstanbul Kültür Üniversitesi tarafından “Katılım Sertifikası” verilmesi ile son bulmuştur.

Bu yıl, oturumları yöneten İstanbul Kültür Üniversitesi Öğretim Üyeleri (Prof. Dr. Birsen TÜTÜNİŞ, Doç, Dr. Özge HACIFAZLIOĞLU, Yard. Doç. Muhammed ÖZTABAK, Yard. Doç. Cem ÖZIŞIK ve Okt. Meltem AKPINAR YILMAZ) dışında; müfredat geliştirme alanında tanınmış eğitimcilerden Sn. Tony GURR’un katılımıyla daha da zenginleşen seminerin gerçekleştirilmesinde emeği geçen herkese ve seminerler boyunca etkin katılım gösteren değerli öğretmenlerimize, bir kere daha, teşekkür ediyoruz.

parasal çözümler